Strona główna
Organizatorzy
Miejsce konferencji
Program
Harmonogram
Publikacja
Formularze
Terminy
Opłaty
Zakwaterowanie
Linki

 

 

10-09-2008

 

- Szanowni Państwo, osoby, pragnące uczestniczyć w sesjach VIIIA i VIIIB (piątek 19.09.2008), które odbywają się w Centrum Symulacji i Komputerowych Gier Wojennych (budynek nr 10 - wstęp odbywa się na podstawie okazania przepustek) proszone są do zgłoszenia się do Sekretariatu konferencji w dniu 18.09.2008 do godz. 13.00. Osoby te, zostaną wpisane na specjalną listę.


Dojazd do Akademii Obrony Narodowej (przystanek "Rembertów AON")


I. Z Dworca Centralnego:

1) Autobusem 521, 525 z al. Jerozolimskich jadącym w kierunku "Falenica", przesiadka na przystanku "Płowiecka" na autobus 515 jadący w kierunku "Rembertów Kolonia", wysiąść na przystanku "Rembertów AON".

2) Tramwajem: 9, 22, 24 z al. Jerozolimskich jadącym w kierunku Gocławek, Wiatraczna, przesiadka na przystanku "Wiatraczna", na autobus 515 jadący w kierunku "Rembertów Kolonia", wysiąść na przystanku "Rembertów AON".

4) Pociągiem jadącym z Warszawy śródmieście w kierunku na Mińsk Mazowiecki lub Siedlce.

5) Autobus nocny linii 605 odjazd z przystanku przy ulicy Emilii Plater.

Orientacyjny czas przejazdu około: 50 minut

Orientacyjny koszt przejazdu taksówką: 50 PLN


II. Z lotniska Okęcie:

1) Autobusem 188 , przesiadka przy przystanku "Marszałkowska" na autobus  515   jadący w kierunku "Rembertów Kolonia", wysiąść na przystanku "Rembertów AON".

Orientacyjny czas przejazdu około: 70 minut

Orientacyjny koszt przejazdu taksówką: 60 PLN

Koszt biletu jednorazowego komunikacji miejskiej: 2,80 PLN03-09-2008

 

- W zakładce "Program" zamieszczony został Program Konferencji BOS 2008

- W zakładce "Harmonogram" zamieszczony został Ramowy harmonogram Konferencji BOS 2008

- Mapa dojazdu do AON zamieszczona jest na podstronie "Miejsce konferencji"

 

 

31-04-2008

 

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej konferencji BOS:

Badania Operacyjne i Systemowe – BOS 2008.
 

Konferencja BOS 2008 organizowana jest przez trzy instytucje: Polskie Towarzystwo Badań Operacyjnych i Systemowych (PTBOiS), Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) i Akademię Obrony Narodowej (AON). Miejscem konferencji siedziba AON w Rembertowie w Warszawie. BOS 2008 odbędzie się w dniach 18-20 września 2008 r. (czwartek-sobota).

* * *

Konferencje BOS są jednym z najważniejszych forów polskiego środowiska naukowców i praktyków szeroko pojętych badań systemowych i operacyjnych. W organizowanych co dwa lata spotkaniach uczestniczy zazwyczaj około 150-200 osób i prezentowanych jest ponad 100 referatów, które po przejściu procedury recenzyjnej, są publikowane. Tematyka prezentowanych prac obejmuje bardzo szeroki zakres, od zagadnień teoretycznych i metodycznych po zastosowania w przemyśle, obronności, gospodarce, zarządzaniu i administracji. Część obrad konferencji przybiera postać autorskich seminariów, często na najwyższym poziomie naukowym, także na skalę międzynarodową. W ramach konferencji BOS 2008 podjęte zostaną ko-lejne kroki w kierunku umiędzynarodowienia tych konferencji.

* * *

Aktywny udział środowiska reprezentowanego przez Akademię Obrony Narodowej i inne uczelnie wojskowe stanowić będzie kolejne istotne wzbogacenie tradycji konferencji BOS.

* * *

Zapraszamy do możliwie wczesnej rejestracji na załączonym formularzu. W szczególności – zapraszamy do organizacji sesji specjalnych, także z udziałem uczestników zagranicznych. Już w tej chwili możemy zapowiedzieć organizację sesji poświęconej 60-leciu słynnego instytutu RAND, sesji metod wielokryterialnych, cieszących się znaczną popularnością oraz sesji EURO WG „MODEST” (MODelling of Economies and Societies in Transition).

* * *

Prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu poczty elektronicznej: bos2008@ibspan.waw.pl

 

Webmaster: Aneta M. Pielak